Bayan Bluz Modelleri

Bayan Bluz Modelleri

Kadınlar şık görünmek adına kıyafet seçiminde oldukça titiz davranmaktadır. Gün içerisinde gidecekleri yerlerin tarzına göre kıyafet satın alır ve kullanır. Şık, spor, havalı, klasik, çekici gibi kıyafet seçimleri söz konusu olabilir. Genelde de kadınlar eteklerinin veya pantolonlarının üzerine giydiği bluzlarla ilgi çekici olma şansını yakalar. Yani eteğin veya pantolonun tarzı ne olursa olsun bayan bluz modelleri arasında tercih edilen model, kıyafetin hangi ortama göre olduğunu belirler. Yapıldığı çeşitli kumaşlarla da bluzun kalitesi ortaya çıkmaktadır. Tül, kumaş, kadife, şifon, dantelli, omzu düşük şekilde birçok bluz modeline rastlamak mümkündür. Bayanlar istedikleri tarzlarda bluz satın alabilir ve kombinleyebilir.

Sadeliğin Adresi Dantelli Bluzlar

Kadınlar klasik ve sade görünmek istiyorsa dantelli bluzları tercih edebilir. Kot etek ve pantolonların, kumaş pantolon ve eteklerin üzerine fark etmeksizin giyilebilir. Çoğu zaman beyaz tercih edilen dantelli bayan bluz modelleri yarasa kol şeklinde olabilir. Sıcak bir yaz günü için tercih edilecekse sıfır kol veya tişört şeklinde de tercih edilebilir. Kişi arkadaşlarıyla buluşmak için kafeye giderken giyebilir. Çok resmi olmayan bir toplantıda, ev partilerinde tercih edilecek bluz modelidir. Altına tercih edilecek stiletto ile şık, spor ayakkabı ile de gündelik bir görünüme sahip olmak mümkündür.

Maskülen Tarzda Yarasa Kollu Bluzlar

Maskülen tarzdan zevk alan kadınların vazgeçilmez bayan bluz modelleri yarasa kollar olmaktadır. Yarasa kol modeline sahip bluzlar, dar etekler ve pantolonlar üzerine giyilerek hoş bir tarz elde edilebilir. Salaş ve klasik bir görünüm oluşması mümkündür. Kollarında hafif yırtıkları bulunan yarasa modelli bluzlar kadınlara asi görünüm kazandırmaktadır. Ayrıca altına giyilecek ayakkabı da tarzı belirler. Çoğu zaman babetlerle oldukça tarz görünebilir. Spor ayakkabı ile de kullanılabilir.

Daha Fazla bilgi için Blogspotumuzu ziyaret etmenizi öneririz: https://giyimstilleri.blogspot.com/

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir