Erkek Bot Modelinde Devrim

Erkek Bot Modelinde Devrim

2017 yılının son dönemlerine girdiğimiz bu günlerde, havaların da soğuması ile beraber kış alışverişlerine başlandı. Cıvıl cıvıl vitrinler insanları büyülemeye başladı. Erkek bot modellerinde dikkat çeken en önemli gelişme diğer yıllara nazaran değişik renk ve modellerin tasarlanması oldu.

2018 Trendleri

Erkek botlarında en alışılmış renkler siyah ve kahverengiyken, 2018 yılında renk seçenekleri sınırlarını aşmaktadır. Az seçenekli bot çeşitleri renk ve model olarak oldukça artmıştır. Dolayısıyla seçim yapmak artık erkekler içinde zordur. Klasik modeller yerini farklı ve alışılmadık çeşitlere bırakmıştır. Bir takım elbise ile kombinlenebilecek şıklıkta fermuarlı botlar üretilmiştir.

“Cat” markasının yıllardır ürettiği model bir klasik haline gelmiştir ve zirvedeki yerini hala korumaktadır, oldukça pahalı ve kalitelidir. “İnci ” markası ise ülkemizdeki liderliğini klasik modeller üzerinden yürütmektedir. Bu örneklerin yanı sıra Ülkemiz de, Timberland , Harley Davidson , dockers gibi markalarda trendler arasındadır.

Fiyat Değerlendirmesi

2018 yılı erkek bot modellerine baktığımız da fiyatların en düşük 150 TL en yüksek 700 TL arasında değiştiği görülmüştür. Her keseye uygun fiyat aralığı bulunmaktadır. Timberland’ın klasik bir botunun fiyatı 750 TL ‘yi bulurken, kinetix’ın aynı modelde ki botunu piyasa da 179 TL’ye bulabilirsiniz. Kalite ve model tercihi kişinin zevkine ve bütçesine göre değişmektedir. Daha uzun ömürlü bir kullanım için kaliteyi tercih etmek bütçemizi de korur.

Sonuç olarak; 2018 yılı erkek bot modellerinde yenilikler olduğunu ve seçim yapmanın zorlaştığını belirtelim. Bu yüzden alışverişe gitmeden önce internetten küçük çaplı bir araştırma yapmanız daha bilinçli bir alışveriş geçirmenizi sağlar. Böylelikle mağaza mağaza gezmek yerine elinizle koymuş gibi aradığınız modeli bulabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir