Erkek Kot Gömlek Modelleri

Erkek Kot Gömlek Modelleri

Erkekler giyim konusunda genelde gömlek modellerini tercih etmektedir. Rahat olması, şık görünmesi, her türlü ortama uyum göstermesi sebebiyle gömlek çeşitleri birçok pantolon ile kombin edilir. Yıllar geçtikçe daha farklı kumaşlardan yapılıp modelleri değişiklik gösterse de erkeklerin vazgeçmediği giyim ürünüdür. Kot pantolon, kumaş pantolon, kadife pantolon üzerine çeşitli gömlekler tercih edilebilir. Genelde gündelik, spor ve rahat olması sebebiyle erkek kot gömlek modelleri sıklıkla kullanılmaktadır. Bunun dışında keten, normal kumaştan yapılan gömlekleri de erkekler giymektedir. Ancak kişi arkadaşlarıyla buluşmaya giderken, çok resmi olmayan iş toplantılarına katılırken, ev partilerine davet edildiğinde kot gömleği rahatlıkla kombin edip giyebilir.

Kot Gömleklerinin Renk Farklılıkları

Çoğu zaman keten pantolon ve kot pantolon üzerine bu gömlek çeşitleri giyilebilir. Kumaş pantolon daha resmi bir alt giyim olması sebebiyle üzerine kot gömlek uygun görülmez. Bu sebeple renk tonları farklı olması şartıyla kot pantolon ile tercih edilebilir. Lacivert, buz mavisi, denim gibi renkler kullanılmaktadır. Sokak tarzına daha uygun olması sebebiyle de genelde denim tonları tercih edilmektedir. Erkek kot gömlek modelleri tercih edilirken renk tonuna kişiler dikkat etmelidir. Kendi ten rengine uyan, altına giyeceği pantolonun rengi ile uyumlu gömleklerin giyilmesi her zaman daha şık görünüm ortaya çıkarır. Buz mavisi kot gömleğin altından giyilen lacivert kot pantolonu ile kaliteli görünüm elde edilebilir. Veya hardal sarısı keten pantolon üzerinden denim tonlarında kot gömlek giyilebilir.

Kol Uzunluklarına Göre Kot Gömlekler

Erkek kot gömlek modelleri yazları için kısa kollu, kışları için uzun kollu şekilde tasarlanmaktadır. Veya tarz durması sebebiyle uzun kollu gömlekleri kıvırarak dirsekteki düğmeye tutturmak mümkündür. Göğüs kısmında yer alan bir cep ile de kot gömlekler şık durur.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir