istanbul Bayan Makyaj

istanbul bayani

Bayanlar için, Makyaj tendeki eksikleri kapama veya bu kusurları daha da az belli olmasını amaçlarken, cildin daha ışıltılı ve diri duruma gelmesini sağlar.

özellikle istanbul bayanlar için Özetlemek gerekirse mevcut halden daha da çekici bulunması için cilde katkı verilmesidir.

Günden güne kadınların daha da fazla kozmetik ürünlere ilgi gösterdiğini elbette ki biliyoruz.

Pek tabii ki de bu ilgi yalnızca makyaj biçimine ve makyaj malzemesinin yenilenen nitelik ve nicelikleriyle ilgili değildir. Örneğin makyaj yapmak için kullanılan ürünün niteliği ve makyajın uygulanış şekline dayanarak kişilik analizleri yapıldığı bilinmektedir.

Genelde de insanlar yalnızca bu nedenle karşılıklı olarak diğerini aşırı uç olduğunu düşünebildiğini ya da sözü edilen kişinin de mevcut bulunan ortama uygun olmayan bir makyaj seçiminde bulunduğunu da söyleyebilirler. Bu durumundan yola çıkarak da makyaj ve makyaj algısının tartışmaya açık olduğunu elbette ki görüyoruz.

Her ne kadar makyajı tek bir cinsiyet üzerinden açıklamayı doğru bulmasam da, makyaj kavramını kadınları dışta tutarak açıklamak da elbette bir hata olacaktır.

istanbul bayan

Makyajla alakalı olarak çoğunlukla yüze renk verilmesi ve aslında eksiklik olarak görülen yerin gizlenmesini düşündürse de özellikle bayanlar için eksikleri örtme ve tene renk vermesi konusu sadece yüze ait olmamaktadır.

Makyaj deyince manayı çoğunlukla yüzle alakalı olarak gibi düşünülse bile diğer vücut bölümlerinde de renk vermek suretiyle güzellik amacıyla makyaj elbette ki yapılabilir. İnternetten araştırma yapılarak “boyun makyajı” ya da “dekolte makyajı” yazılırsa anlatılmak istenen açıkça görülür.

Bazı istanbul kadınlar için dışarıya ojesiz çıkmak huzursuz edicidir. Buradan kolayca anlarız ki güzel görünmeyi sadece yüze yönelik bir çaba olarak görmemek gerektir.

Başka bir şey de salt makyaj da değil, aynı şekilde vücudun doğal görüntüsüne karışılan farklı haller bu günlerde adeta zorunluluk durumuna gelmiştir.

Başlıca kadınların doğal hallerini unutturacak şekle getiren ve vücutlarının doğal haliyle, vücut sağlıklı olsa da, kendileriyle barışık olmadıkları çok belirgindir.

Gerçekten de hiçbirimiz bu durum korkutucu olsa bile bu durumun dışında değiliz.

Bu meselenin üzerinde düşünmemiz gereklidir.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir